• Dalmierz laserowy Leica DISTO X4

Symbol: 855107

Dalmierz laserowy zaprojektowany do pracy na zewnątrz, w warunkach dużej jasności. Disto X4 sprawdzi się podczas pomiarów wymagających dużej dokładności i zmniejsza ryzyko popełnienia kosztownego błędu.

Zasięg
150 m
1949.00
1949.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier przedpłata 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 606999219

Zostaw telefon

Innowacyjna technologia pomiarowa zastosowana w dalmierzu laserowym Leica Disto X4 w połączeniu z funkcją Smart Room oraz darmową aplikacją Leica Disto Plan*, pozwala użytkownikowi na szybkie, proste i wygodne stworzenie szkicu mierzonego pomieszczenia. Dalmierz przesyła do aplikacji informację o zmierzonej odległości oraz obrocie względem poprzedniego pomiaru, dzięki czemu aplikacja jest w stanie automatycznie wykonać szkic obiektu. Otrzymany w ten sposób dokument można zapisać, wydrukować lub przesłać mailem, tworząc tym samym wygodną dokumentację pomiarową.
Leica Disto X4 została wyposażona w tzw funkcję Point to Point (z wykorzystaniem adaptera Leica DST 360). Funkcja ta daje możliwość pomiaru odległości pomiędzy dwoma punktami z jednej pozycji. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, gdy nie mamy bezpośredniego dostępu do któregoś z punktu. Dalmierz posiada również czujnik nachylenia 360°, który pozwala m.in. na pomiar kątów czy odległości pośredniej (urządzenie na podstawie odległości oraz kąta oblicza odległość w poziomie, gdy mierzymy np. nad przeszkodą).

image

Pomiary na zewnątrz
Celownik wbudowany w kamerę umożliwia precyzyjne celowanie i pomiary do odległych obiektów w świetle słonecznym. Obiekty, do których celujesz będą wyraźnie wyświetlane na ekranie DISTO.

Solidny i wytrzymały

DISTO™ jest testowany na wypadek upadku z wysokości do 2 m, zalanie strumieniem wody i odporności na pył.
IP 65 oznacza, że możesz go czyścić pod bieżąca wodą.

image

Pomiar P2P (pomiar między punktami)
Adapter Leica DST 360 przekształca DISTO™ X4 w stanowisko pomiarowe. Umożliwia pomiar odległości między dowolnymi dwoma punktami z jednego stanowiska.

image

Szwajcarska jakość
Do produkcji całkowicie nowego DISTO™ X4 wykorzystano wyłącznie materiały najlepszej jakości, aby zapewnić spójne wyniki pomiarów w różnych warunkach środowiskowych. Precyzyjny instrument, któremu możesz zaufać.

Pomiary w poziomie
Pomiary prowadzone przy odchyleniu dalmierza od poziomu będą wykonywane z absolutną precyzją, a ich wynikiem będą odległości poziome. Wykorzystaj swoje pomiary laserowe do automatycznego generowania realistycznych i skalowanych planów pomieszczeń.

Dokumentowanie i wizualizacja
Aplikacja Leica DISTO™ Plan umożliwia dokumentowanie i wizualizację pomiarów. Funkcja Smart Room umożliwia tworzenie dokładnych planów pięter, wystarczy wykonywać pomiary w kierunku zgodnym lub przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Twój dalmierz DISTO™ X4
Dalmierz DISTO™ X4 został zaprojektowany, aby ułatwić precyzyjne pomiary wykonywane na zewnątrz. Jest dostarczany z bateriami, paskiem na rękę i kaburą.

 

W zestawie:

  • Dalmierz laserowy Leica Disto X4
  • Pokrowiec
  • Pasek na rękę
  • Baterie
  • Certyfikat producenta
  • GWARANCJA 3 LATA (po rejestracji)

INSTRUKCJA OBSŁUGI

*Aplikacja posiada dodatkowo płatne funkcje:
Ceny dla systemu Android
Pakiet startowy (Eksport PDF Pro, Smart Room, Pomiary P2P) 9,39 zł / miesiąc 46,99 zł / rok
Smart Room 4,69 zł / miesiąc 22,99 zł / rok
Pomiary P2P 4,69 zł / miesiąc 22,99 zł / rok
Eksport do PDF 4,69 zł / miesiąc 22,99 zł / rok
Eksport do CAD 9,39 zł / miesiąc 46,99 zł / rok
Dożywotni dostęp do wszystkich funkcji 124,99 zł
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie