• Dalmierz laserowy Leica Disto D810 Touch CASE

Symbol: 806648
Długość
200 cm
Zasięg
250 m
Brak towaru
3398.98
3398.98
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier przedpłata 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Innowacyjna funkcja pomiaru na zdjęciach to największa nowość przygotowana przez firmę Leica Geosystems. Pozwala ona na pomiar wysokości, szerokości i średnicy na zdjęciu mierzonego obiektu. Wystarczy wykonać wbudowanym aparatem zdjęcie np. słupa, a następnie przy pomocy strzałek zaznaczyć krawędzie obiektu.
Na tej podstawie dalmierz obliczy wybrany przez użytkownika wymiar.

image

Oprócz aparatu, model ten posiada cyfrowy celownik z 4-krotnym powiększeniem przydatnym szczególnie podczas pomiarów na duże odległości. Obraz z celownika wyświetlany jest na dużym, czytelnym ekranie i pokazuje punkt w który aktualnie wycelowany jest dalmierz. Masz wtedy pewność, że wykonałeś pomiar do interesującego Cię miejsca.
Dzięki zintegrowanej kamerze wykonasz zdjęcia mierzonego obiektu i ściągniesz je na komputer przez port USB.
Dopełnieniem wszystkich funkcji dalmierza jest użyteczna i darmowa aplikacja Leica DISTO sketch.

image 

Pomiary kątów i wysokości

Zintegrowany czujnik nachylenia sprawdzi się podczas pomiarów kątów, wysokości czy elementów skośnych. To na podstawie jego nachylenia i otrzymanej długości dalmierz jest w stanie obliczyć odległość pośrednią, gdy nie ma możliwości bezpośredniego pomiaru odległości. Pomiar wysokości drzewa jest możliwy dzięki funkcji śledzenia wysokości. Umożliwia ona pomiary do punktów, które w naturalny sposób nie odbijają wiązki lasera.
Kolejną możliwością związaną z czujnikiem nachylenia jest pomiar profili terenowych. Wystarczy podać wysokość referencyjną i wycelować w punkt, a następne pomiary określą odległość poziomą oraz wysokość danego punktu.

image

Transmisja danych bluetooth

Wyniki otrzymane podczas pomiarów można w szybki i prosty sposób przesłać na smartfona lub tablet z systemami Android (od 4.3) oraz iOS. Darmowa aplikacja Leica Disto Sketch kompatybilna z dalmierzem, pozwala stworzyć dokumentację pomiarową na podstawie wykonanego szkicu bądź zdjęcia. Wszystkie wyniki przesłane z miernika nałożyć można na przygotowany wcześniej szkic, a następnie zapisać bądź przesłać mailem do klienta bądź biura.
Podczas pomiarów można również wykonywać zrzuty ekranu mierzonych punktów. Zdjęcia te zapisywane są w pamięci urządzenia i można je skopiować na komputer poprzez kabel USB.

image

 

W zestawie:

  •  Dalmierz Leica Disto D810
  • Pokrowiec
  • Pasek na dłoń
  • Ładowarka USB z czterema wtyczkami
  • Kabel USB
  • Statyw Leica TRI 70
  • Uchwyt do statywu FTA 360
  • Walizka transportowa
  • Instrukcja obsługi w języku polskim, płyta CD
  • GWARANCJA 3 LATA (po rejestracji)

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie