• Laser wieloliniowy Stabila LAX 400

Symbol: SA18702
Brak towaru
2709.14
2709.14
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier przedpłata 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Laser wieloliniowy LAX 400, okulary do pracy z laserem, płytka celownicza, uchwyt ścienny, walizka, 4 x bateria AA 1,5 V

Wydajne, kompleksowe rozwiązanie z bogatą liczbą dostępnych funkcji do wszelkich prac niwelacyjnych wewnątrz budynków. Laser LAX 400 umożliwia błyskawiczne zaznaczanie. Technologia MANUAL ALIGNMENT firmy STABILA umożliwia ręczne nakierowanie rzutowanego kąta 90° na pozycję docelową bez gubienia przy tym pozycji punktu pionu – to istotny warunek dla precyzyjnego ustawiania osi w jednej linii. Linia 360° pozwala na szybką realizację zadań związanych z niwelowaniem w poziomie. Najwyższej klasy laser dla wszystkich, którzy chcą pracować jeszcze lepiej w krótszym czasie.

 

Zalety produktu:

  • Samoniwelujący laser wieloliniowy z obwodową linią poziomą 360° do przenoszenia wysokości, dwiema liniami pionowymi ustawionymi względem siebie pod kątem 90° oraz pionem w górę i w dół do dokładnych prac związanych z rozplanowaniem.
  • MANUAL ALIGNMENT: precyzyjne nakierowywanie pionowych linii laserowych na punkt celowania za pomocą pokrętła – laser obraca się nad punktem pionu, nie gubiąc swojej pozycji.
  • Dokładna praca bezpośrednio na jasnych, cienkich liniach laserowych w odległości nawet do 20 m.
  • Obrotowa obudowa z wysuwaną stopą przeznaczoną do regulacji wysokości umożliwia bezpośrednią pracę z profilami w kształcie litery U.
  • Modulowane impulsowo linie laserowe umożliwiają pracę z dostępnym opcjonalnie odbiornikiem liniowym.
  • Szybkie samoniwelowanie dzięki technologii wahadłowej.
  • Łatwa zmiana funkcji dzięki obsłudze jednym przyciskiem.
  • Różne możliwości zastosowania: na podłożu, na statywie (gwint 5/8”), na obiektach metalowych.
  • Pochłaniająca uderzenia powłoka STABILA Softgrip.
  • Stabilna, aluminiowa głowica obudowy.

 

Przykładowe zastosowania:

Do wielu zadań w systemach suchej zabudowy – w trakcie prac związanych z rozplanowaniem, podczas ustawiania ścian działowych oraz w trakcie podwieszania sufitów. Szybkie i nieskomplikowane przenoszenie wysokości w trakcie robót elektroinstalacyjnych – wyrównywanie gniazd wtyczkowych, wyłączników i kanałów kablowych względem siebie w poziomie i w pionie. Do robót płytkarskich – podczas wyznaczania panelu kafelkowego oraz w trakcie wyrównywania i układania płytek. Dokładny transfer punktów znacznika w trakcie robót instalacyjnych – wyrównywanie obejm rurowych względem siebie w poziomie i w pionie, szybkie ustawianie i błyskawiczny montaż przewodów i rur grzewczych. Niezawodne przenoszenie kątów w trakcie robót stolarskich – precyzyjne przenoszenie wierconych otworów i szybkie wyrównywanie blatów kuchennych, dokładne wyrównywanie mebli i szaf względem siebie, jak również ich montaż.

 

Parametry techniczne:

Klasa lasera: 2
Moc: < 1 mW
Długość fali lasera: 635 nm
Zakres samoniwelowania +/-: 4°
Dokładność niwelowania +/-: 0,30 mm/m
Prostoliniowość +/-: 0,20 mm/m
Dokładność wiązki pionu w dół +/-: 0,30 mm/m
Dokładność pod kątem 90° +/-0,30 mm/m
Zasięg widoczności linii: 20 m
Czas pracy: 10 h
Stopień ochronności: IP 54
Przyłącze statywu: 5/8"

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie