• PRZEPŁYWOWA CENTRALA STERYLIZACYJNA kangurUV90

Brak towaru
1966.77
1966.77
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier przedpłata 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
PRZEPŁYWOWA CENTRALA STERYLIZACYJNA KANGUR UVC90 przeznaczona do dezynfekcji i oczyszczania powietrza z pyłów zawieszonych w pomieszczeniach takich jak dworce, hotele, kina, restauracje, kuchnie, siłownie, poczekalnie, sale szkolne oraz wszelkie inne zamknięte pomieszczenia w których istnieje zagrożenie ze strony wirusów
(w tym koronawirusów), bakterii, pleśni i grzybów oraz
ewentualnego przekroczenia normy pyłów zawieszonych.

 
Dezynfekcja powietrza odbywa się za pomocą promieni UV-C wewnątrz komory dezynfekcyjnej. Natężenie promieniowanie UV-C
i przepływ powietrza zostały tak dobrane aby wyniszczyć praktycznie wszystkie drobnoustroje i patogeny. Przepływ powietrza
powoduje obieg w całym pomieszczeniu, aby skutecznie zdezynfekować całe powietrze.

 

Człowiek nie może być narażany długotrwałe na działanie UVC, dlatego aby zapobiec takiej sytuacji system KangurUVC produkowany jest w wariantach rozwiązujących ten problem: 

System stacjonarny - lampy zasilane napięciem zmiennym 230AC, włączane włącznikiem czasowym wg zadanego harmonogramu (w czasie braku obsługi w pomieszczeniu) lub za pomocą pilota zdalnie z innego pomieszczenia. System ten może służyć od dezynfekcji tj. niszczenia wirusów oraz bakterii w obiektach publicznych, hotelach, portach lotniczych, dworcach kolejowych, autobusach i wagonach kolejowych w czasie postoju itp. 

Box pocztowy do dezynfekcji listów, paczek, przesyłek kurierskich - lampy zainstalowane w Szafie RACK 19" 4U o wymiarach 523 x 230 x 350 mm, ze  sterowaniem oraz kontrolą zamknięcia i spalenia się lampy.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie